Ми пропонуємо український Пророщувач зерна й насіння Green Vitamin – для здоров'я кожної родини

Пророщене зерно на Вашому столі

6 Січень 2016

Коментарі:

0
 Січень 6, 2016
 0
Блюдо с пророщенными бобовыми

Категорія: Рецепти

Регулярно харчуватися проростками корисно для Вашого здоров’я. Це лужні, цільні, чисті і натуральні продукти. Лужні продукти впливають на кислотність і рН рідин організму, в тому числі сечі й крові та відіграють ключову роль у захисті нашого організму від різного роду захворювань. Вони відомі як супер продукти, і харчова цінність проростків дозволяє нам зменшити ймовірність появи хвороб, пов’язаних зі способом життя, якщо ми їмо їх на регулярній основі.

Цінність пророщеного насіння особливо зростає у весняно-зимовий період, коли гостро відчувається потреба в живих вітамінах, які ми отримуємо зі свіжих овочів і фруктів.

Якщо ви новачок у пророщуванні, найпростіший спосіб включити їх до свого раціону – додати їх в салати. Ви також можете спробувати додати сирі паростки в зелені коктейлі і свіжі соки. Зелені проростки також будуть хорошим гарніром до запеченого лосося або м’яса. Якщо Ви додаєте їх в супи, зробіть це за кілька хвилин до закінчення варіння.

Декілька простих ідей щодо використання проростків:

  1. Додавати до овочевих салатів
  2. Готувати з ними зелені коктейлі та смузі, змішувати з овочевими соками
  3. Використовувати сирі пророщені бобові замість варених горошку, квасолі, сочевиці в рецептах салатів з бобовими
  4. Додавати до бутербродів або рулетів замість салату й звичної зелені
  5. При приготуванні паст для бутербродів (наприклад, на основі м’яких сирів)
  6. Обсмажити з нарізаними овочами, часником і травами, щоб поїсти з рисом
  7. Використовувати у випічці, як горіхи і насіння
  8. Посипати готові супи, запечені і тушковані блюда, омлети і яєчні
  9. Готувати на пару і подавати з маслом

Найкраще вживати пророщене зерно в сирому вигляді, але не всім людям це підходить. Для деяких людей (літніх, дітей тощо) це може створювати дискомфорт у шлунку. В цьому випадку можна підсушити пророщене зерно і потім змолоти на кавомолці. Зерна грубого помелу підходять для приготування каш, супів; дрібніший помел використовується в якості борошна для випічки хлібців, оладок, печива. Одну чайну ложку борошна можна додати в кисломолочний продукт (ряжанку, кефір, закваску) і залишити набухати на деякий час. Так ми зробимо зерно не таким грубим для чутливого шлунка і в той же час збережемо всі цінні властивості проростків.

Щоб переконатися, що Ваш організм добре сприймає сире пророщене зерно, починайте їсти його з однієї чайної ложки і поступово збільшуйте порцію до тієї кількості, яка дозволяє Вам насититися. Дуже корисно їсти пророщені зерна щоранку. Поліпшується стан волосся, шкіри, нігтів. Пророщене зерно працює як біологічно активна добавка.

Comments are closed.