Ми пропонуємо український Пророщувач зерна й насіння Green Vitamin – для здоров'я кожної родини

Пророщувати зерно зовсІм не складно!

Ми активно шукаємо натуральні продукти, які будуть не тільки насичувати, але і допомагати організму справлятися з щоденними стресами, підвищувати імунітет, задовольняти потребу в вітамінах, мінералах, білках, ферментах, бути доступними за ціною і при цьому вироблятися в Україні. З цієї ідеї народився наш проект.

Ми пропонуємо Пророщувач GREEN VITAMIN для зерна, насіння, горіхів, бобів, який Ви можете використовувати в домашніх умовах, щоб кожен день мати на своєму столі вітамінно-мінеральний комплекс без особливих зусиль та затрат.

У процесі пророщування кожне спляче зерня перетворюється на міні-вітамінну фабрику. Це справжнє диво, яке збільшує вміст вітамінів, ферментів, ензимів в пробудженому зерні в десятки разів. Ми пропонуємо Вам скористатися цим подарунком природи і включити проростки до Вашого щоденного раціону. Пророщувач спростить і полегшить процес прокльовування і пророщування зерна. Звичайно ж, краще вживати проростки в сирому вигляді, але навіть при мінімальній термообробці вони все одно корисніше звичайного зерна.

Ми пропонуємо на цьому сайті не лише зручне пристосування для пророщування, а й безліч порад по легкому пророщуванню різних видів зерна, насіння, бобів, а також рецепти страв з цих проростків.

Усвідомлено підходите до питань харчування і здоров’я? Тоді просто почніть вживати проростки щодня! Ви пророщуєте місцеве зерно, це джерело вітамінів і мінералів для організму, і це жива їжа на Вашому столі! А ми з радістю Вам допоможемо в цьому.

З повагою, команда проекту GREEN VITAMIN.