Ми пропонуємо український Пророщувач зерна й насіння Green Vitamin – для здоров'я кожної родини

Ідея пророщувача

Ідея Пророщувача зерна і насіння Green Vitamin народилася з потреби мати кожен день натуральні вітаміни в раціоні харчування міського жителя. Вітаміни, в якості яких можна бути впевненими, за доступною ціною, екологічно чисті й місцевого походження. Все це Ви можете отримати з пророщеного насіння.

Пророщувач Грін Вітамін призначений для легкого пророщування насіння, зерна, горіхів і бобів. Тепер Ви можете отримувати живі вітаміни з пророщеного зерна в будь-який час, в будь-якому місці і з мінімальними зусиллями. Вам потрібні тільки Пророщувач, насіння і чиста вода. При цьому процес пророщування не вимагає землі, використовується метод гідропоніки. Це швидко, легко, здорово. Просто проростіть зерно!

Пророщувач складається з чотирьох елементів: внутрішній прозорий стакан, зовнішній кольоровий стакан, герметична кришка на зовнішній стакан і кришка з отворами на зовнішній стакан. Всі ці елементи покликані максимально полегшити і спростити процес пророщування.

У Пророщувачі ви можете замочувати зерно, регулярно промивати, отримувати проростки, пророщувати зерно до зелених листочків, перевозити в ньому проростки, зберігати проростки в холодильнику. І для всього цього не потрібно ніякого додаткового посуду, марлі, пристосувань. Універсальний і компактний Пророщувач Green Vitamin забезпечить Вас пророщеним зерном протягом всього року.